• Ново
ЛАНДОН НАДВОРЕШНА ПРИДОБИВНА ПРАВО БАР ТАБЕР, МУЛТИБРОНА
zoom_in

ЛАНДОН НАДВОРЕШНА ПРИДОБИВНА ПРАВО БАР ТАБЕР, МУЛТИБРОНА

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Создадете прекрасен агол на отворено со овој елегантен сет на бар. Одликувајќи се со највисок квалитет на ратан и железо конструкција, овој сет е изграден за да се задржи на сите временски услови и сè уште изгледа одлично за наредните години. Оваа набавка е сигурно дека ќе стане член на семејството. Вклучува : една (1) табела и четири (4) барстови. Материјал : Полиетилен плетен. Материјал за рамки : железо. Плетен финиш : повеќекратна. Потребно е одредено собрание. Рачно изработени детали. Димензии на табелата : Висок 32,50 инчи длабок x 32,50 инчи широк x 41,00 инчи. Димензии на столицата : 25,50 инчи длабоко x 22,50 инчи широк x 45,00 инчи високи. Висина на предната нога : 10,00 инчи.

Им се допаѓа и на купувачите..