• Ново
Фантоскоп летен празник плажа серија јастог пакет свилен кадифено декоративно фрлање перница со инсерти, 18 18
zoom_in

Фантоскоп летен празник плажа серија јастог пакет свилен кадифено декоративно фрлање перница со инсерти, 18 18

DEN 196.80

Износ
check Во продавницата.

Овие декоративни перници за летни празници за летни празници ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 10 различни снопови, кои ви овозможуваат различни декоративни колекции. Овие трајни перници доаѓаат со перници и инсерти изработени од висококвалитетен и еколошки полиестер. Нивните силни и невидливи патенти се лесни за поштенски и отпакувачи без да влијаат на уникатниот изглед на текстура на перниците. Овие перници се лесни за миење и грижа, како машина, така и со рака што се мијат без намалување. Овие декоративни перници се совршени и за внатрешна и за надворешна употреба . за фантоскопот. Фантоскопската корпорација е основана во 1992 година да се појави како еден од лидерите во домашната текстилна индустрија со обезбедување на едностепени решенија за домашни декоративни решенија. Ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. Ние го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години. Со дизајнирање на 95% од нашите производи, нашиот тим за дизајн се стреми да ги популаризира домашните декоративни решенија и да им се обрати на најиновативните производи. Обвивки од кутија со инсерти. Дизајн : Светло сина џакард јастог фрли перници колекција. Број : Сет на 2. Боја : светло сина/светло сива боја. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Машината што се мие под максимум 30 ℃, нежен циклус. Не бели. Не исушете чисто. Tumble Dry Two Turts Setting. Ironелезо само на обратно.

Им се допаѓа и на купувачите..