• Ново
Француски тост момчиња Училишна униформа Повлечени опуштени панталони, големини 4- & Хаски
zoom_in

Француски тост момчиња Училишна униформа Повлечени опуштени панталони, големини 4- & Хаски

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Францускиот тост ги слави разликите со ова опуштено опуштено вклопување. Изработено е од удобна и издржлива мешавина од памук и има еластична задна лента, предни и задни џебови и што е најважно, колена на електрична енергија ™ за дополнителна издржливост. Памук мешавина од треска. 50 тестирани за миење, нашите производи траат по миењето. Енергетски колена ™, дополнителна сила каде што им е најпотребно. Скриена еластична во грб. Исмејувајте летајте со копчето за креда. Предни џебови. Џеб со единечен заварен заварувачки. Функционални јамки на ременот. Машина за перење. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..