• Ново
Долина: торта од лимон, Оз
zoom_in

Долина: торта од лимон, Оз

DEN 58.88

Износ
check Во продавницата.

Пекарницата Кафе долина произведува високо квалитетни пекари за пекари, клупски продавници, услуги за храна и продавници за погодности низ целиот свет. Торта, лимон. . 100% направени од вашите рециклирани шишиња.

Им се допаѓа и на купувачите..