• Ново
Дизни замрзнати ексклузивни Елса, Ана и Олаф Бидете храбри и вистинити за себе Топ и нозе, сет на облеки од 2 парчиња
zoom_in

Дизни замрзнати ексклузивни Елса, Ана и Олаф Бидете храбри и вистинити за себе Топ и нозе, сет на облеки од 2 парчиња

DEN 329.44

Износ
check Во продавницата.

Оставете ја вашата девојка да се истакне во овој шарен и треперлив замрзнат сет на 2 облека! Овој сет „Биди храбар и верен на себе си“ ќе и ’дозволи да ја покаже својата девојка моќ! Замрзнат 2. сет на облека од 2 парчиња. Врвот : Сјајот нагласени предни графички, долги ракави со рафли на рафли, деколте за лажичка. Хелеги : Ултра мека, сето тоа замрзнато печатење, влечење на еластична половината. Â © Дизни, сите права се задржани. Врвот : 63% полиестер/ 37% рајон. ХЕЛГИ : 92% полиестер/ 8% спандекс. Машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..