• Ново
Едноставно маргаритка 18 30 Поминаа кујнски пешкир за печатење со зборови
zoom_in

Едноставно маргаритка 18 30 Поминаа кујнски пешкир за печатење со зборови

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Зачинете го вашиот декор со стилски кујнски крпи! Едноставно, колекцијата на пешкири на Daisy Kitchen вклучува најразлични модерни и естетски дизајни што сигурно ги сакате. Нашите кујнски крпи се токму она што ви треба за да го завршите вашиот декор на кујната! Едноставно Дејзи 18 "x 30" Поминаа кујнски пешкир за печатење со зборови : деоратив. Вкусни и забавни дизајни. Машина за перење.

Им се допаѓа и на купувачите..