• Ново
Бесплатно склопување машка ватирана јакна за слоеви
zoom_in

Бесплатно склопување машка ватирана јакна за слоеви

DEN 1094.24

Износ
check Во продавницата.

Претставувајќи го вашето дефинирање на надворешната облека од сезоната. Ватиран слој на слободно склопување, вкоренета во функционалност и елегантна алатка, но исто така е наменета да обезбеди некои точки на сериозен стил. Лесен предниот фронт овозможува доволно простор за плетени и кошули со копчиња. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Редовно. Тежина : Средна тежина. Јака : точка. Затворање : Затворање на копчето за предвремено копче. Ракави : Долги ракави со манжетни за копче. Ockебови : 2 странични џебови со влез на заварување и 2 џебови од градите ги држат најважните работи. Карактеристики : Канал ватенка и ракави; Контрастно бесплатно лого на склопување на левиот џеб на градите. Машка поштенска ватирана јакна од бесплатно склопување.

Им се допаѓа и на купувачите..