• Ново
Авенија за пистата печатени бајки и фантастично платно уметничко печатење
zoom_in

Авенија за пистата печатени бајки и фантастично платно уметничко печатење

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Fantasy и Sci -fi Wall Art Canvas Prints 'Humpty Dumpty' бајки - сиви, црвено, црвено соконо, е вешто изработено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сива боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Бајки и дизајн на фантазии со тема за бајки за да ви донесат совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Им се допаѓа и на купувачите..