• Ново
Interness Home 50673- Elm Creek Farmhouse Canary White White Indoor Tean вентилатор, LED Bowl Light со лопатки на Barnwood Tumbleweed
zoom_in

Interness Home 50673- Elm Creek Farmhouse Canary White White Indoor Tean вентилатор, LED Bowl Light со лопатки на Barnwood Tumbleweed

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Погледот што отсекогаш сте го посакувале со најнапреден вентилатор на таванот. Нашите навивачи на таванот се дизајнирани со нашите клиенти на ум. Секој вентилатор обезбедува висок квалитет со тивки перформанси. Имаме вистински стил за секоја просторија. Навивачите на таванот заштедуваат енергија и во летни и зимски месеци и нудат естетски додатоци на секој декор на простории. Нашите фанови нудат крајна удобност. Сите наши обожаватели се поддржани од ограничена гаранција за живот. Interness Home 50673-35 Elm Creek Farmhouse 52-инчен канарински бел вентилатор во внатрешноста на таванот, LED сад светло со сечила на Барнвуд/Tumbleweed. Висок проток на воздух : Уживајте во ладното ветре создадено од вентилатор на таванот! Три брзини овозможуваат совршена поставка за вашиот простор.Кует, реверзибилен мотор : погодно тивок, реверзибилен мотор. Може да се изврши во зима за да помогне во ротирачкиот топол воздух и да се намалат трошоците за енергија. Совршен финиш натпревар со нашите реверзибилни лопати на таванот. Секоја страна има уникатна завршница за да го комплиментира вашиот простор.100% Загарантирано задоволство : Ограничена гаранција на производителот. Loveе го обожавате овој вентилатор на таванот!.

Им се допаѓа и на купувачите..