• Ново
Персонализирана покана за свадбени туширани златни линии
zoom_in

Персонализирана покана за свадбени туширани златни линии

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Дозволете им на вашите пријатели и семејство да ве тушираат со подароци со оваа персонализирана покана за свадбени тушира. Додадете навестување за вашата лична талент на вашата свадбена канцелариски материјал. Користете ја нашата алатка за персонализација Лесна за употреба за да го направите овој дизајн во вашата покана за забава за ангажмани. Секоја покана за свадбени туширање мери 5,5 "x 8,5". Вклучува коверти за појавување. Продадени индивидуално (минимум 8). Печатено на високо квалитетен картон.

Им се допаѓа и на купувачите..