• Ново
Милиони за осветлување - постер за wallидови на arr, 14.725 22.375
zoom_in

Милиони за осветлување - постер за wallидови на arr, 14.725 22.375

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Осветлете ја секоја просторија со овој минијатури за осветлување - постер на wallидот на ARR. Постерите за врамени трендови се дизајнирани со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобруваат боите за да направат смела изјава за wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер, па дури и возрасен, Trends International има постер што ќе го сакате. Трендови Меѓународни минијатури за осветлување - Постери за поставување на постери на wallидот ARR имаат врвен сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".

Им се допаѓа и на купувачите..