• Ново
Safco исправени слотови за датотеки со ролна
zoom_in

Safco исправени слотови за датотеки со ролна

DEN 253.92

Износ
check Во продавницата.

Ефикасно и економично складирање. Продавница за пократки ролни пред, подолги ролни во грбот, сите видливи. Издржлива брановидна фиберборд. Боја : дрвокрака; Количина на одделот : 12; Големина на одделот : 3,75 x 3,75; Севкупна ширина : 15 ". Доаѓа до вас сосема нови, спакувани добро и брзо. Оваа SAFCO URRIGHT ROLL FILE 12 слотови е одличен избор на организатори на датотеки. Продавница за пократки ролни пред, подолги ролни во грбот, сите видливи . трајни брановидни фиберборд . совршени за дома или канцелариска употреба. Идеално за важна работа. Едноставен и лесен начин за подобрување на организацијата и ефикасноста на вашата работа.

Им се допаѓа и на купувачите..