• Ново
Уникатни поволни цени за ремени со ливчиња со ливчиња со ливчиња со ливчиња
zoom_in

Уникатни поволни цени за ремени со ливчиња со ливчиња со ливчиња со ливчиња

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Совршено за пакување за вашиот летен одмор во последен момент, нашите сандали со муле со блок потпетици и ленти за крцкање, се чевли за мазга за вас. Повод : забава, канцеларија, случајни, денови на Ноќта на вештерките, Божиќни денови, датира, вечер. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија големина на ЕУ стапало висина на потпетица5.5.5 - 3.5 36 - 8 3/4 -36.5 - 4.5 37 - 9 1/8 - 37 5 - 38 - 9 1/4 - 38 6 - 39 - 9 5/8 - 38.5 - 6,5 40 - 9 3/4 - 39,5 - 7.5 41 - 10 1/8 3 Единствени поволни цени Crински крикскрос лента за блокирање на пета од пета материјал Материјал : Вамп : Фаукс велур; Аутсала : гума; Пета : Абс. Отворена пети. Чунки потпетици. Чевли со мазги. Ленти за крцкање.

Им се допаѓа и на купувачите..