• Ново
Бесплатно собрание за секојдневно мета со кратки ракави, големини XS-3XL
zoom_in

Бесплатно собрание за секојдневно мета со кратки ракави, големини XS-3XL

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Не маицата на органскиот памук на вашиот татко-бесплатното собрание се издвојува во супер-мек, удобен дизајн во цврсти тонови со лесен, со кој било стил. Чувајте ги ладните вибрации и слој ја оваа мета под вашата омилена ткаена кошула - случајно одвртената е одличен начин да се оди… и можеби додадете дополнителен во количката за тато! Само на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено; 28-1/2 ”од точката на високо рамо. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Екипаж со ребра; Дизајн на страничен прицврстувач. Машка секојдневна маица со кратки ракави од бесплатно собрание.

Им се допаѓа и на купувачите..