• Ново
Sumn Industries Rose Rose Plant Sliced ​​Parter Patement Неутрален апстрактен колаж, 30, дизајн од Kamdon Kreations
zoom_in

Sumn Industries Rose Rose Plant Sliced ​​Parter Patement Неутрален апстрактен колаж, 30, дизајн од Kamdon Kreations

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : круша; Овошје; Школка; Хартија; Метеж; Искинат; Апстрактна; Колаж; Собрани; Занаети; Кора; Растенија ;. Дизајн од Камдон Креајции.

Им се допаѓа и на купувачите..