• Ново
Livенски фустан без ракави со ракави на liv & lottie, со аспиратор
zoom_in

Livенски фустан без ракави со ракави на liv & lottie, со аспиратор

DEN 335.68

Износ
check Во продавницата.

Тимот на Худи и Облечи за модерна, женствена преземање. Опремената и без ракави силуета на овој фустан со качулка е обележана со шарена шема на боја на вратоврска - толку фабрика и забавна. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. опремена. Прикачен аспиратор. Без ракави со ленти за резервоар. Мека ребра плете; Печатење во боја на вратоврска. 98% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фустан со ребрести фустани со качулка.

Им се допаѓа и на купувачите..