• Ново
Мажи жени лето патување цветни печати зелена црвена федора трилби капа
zoom_in

Мажи жени лето патување цветни печати зелена црвена федора трилби капа

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Мажи жени лето патување цветни печати зелена црвена федора трилби хата популарен и шармантен додаток за да додадат моден привлечност во вашата гардероба. Fit Gear Grath : 59cm/23 1/4inches; Стил : Федора капа; Модел : Paisleys, цветни отпечатоци. Бренд : изворимап; Тип на големина : редовно; Материјал : Платно, ткаенина. Содржина на пакетот : 1 x Федора капа; Големина на обликот/визирот : 4cm/1 1/2inches. Длабочина : 11см/4 1/4inches; Нето тежина : 76g.

Им се допаѓа и на купувачите..