• Ново
Преносно големо тоалетно светло патување кампување пешачење на отворено во затворен затворен комод
zoom_in

Преносно големо тоалетно светло патување кампување пешачење на отворено во затворен затворен комод

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Спецификација : Материјал : ПП Боја : сива, бела, сина, црна оптовареност : 100 килограми големина : (л) x (w) x (h) 43x35x35cm /16.93''x13.78'''x13.78"(Appr. ) Вклучен пакет : 1 парчиња преносен тоалет -Бакет може да се постави во торбата за ѓубре, чиста и санитарна . -Но -токсична п.п. Само преместете ги рацете . - убител на рачката попогодна за да го исчистите тоалетот.

Им се допаѓа и на купувачите..