• Ново
Клоро бела тешка гумена гумена бања, внатре во
zoom_in

Клоро бела тешка гумена гумена бања, внатре во

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Без разлика дали барате зголемена удобност или безбедност во вашата када, гумената бања со тешка гума на Клорокс нуди и едноставен и чист дизајн. Овој гумен душек за бања спречува лизгање и паѓа во кадата благодарение на неговиот отпорен на лизгање, дизајн на вшмукување чаша додека врежаната текстура обезбедува дополнителна удобност и зафат. Плус, оваа мат содржи антимикробни агенси кои го инхибираат растот на мувла и мувла за да го заштитат душекот за да можете да го направите чистењето брзо и лесно. Клорокс бела гумена гумена бања, 18 in. X 36 in. : Отпорна на лизгање на површината за безбедно подножје и зголемена безбедност. Машината што се пее за лесна нега (нежен циклус, ладна вода). Содржи антимикробни агенси кои го инхибираат растот на мувла и мувла за да го заштитат душекот. Врежана текстура за дополнителна удобност и зафат. Наменето за употреба во када. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Не за употреба на текстурирани, плочки или не-мазни површини . *Не користете масла за бања бидејќи може да предизвика лизгање. Закачете се за да се исушат по секоја употреба.

Им се допаѓа и на купувачите..