• Ново
Mini Lalaloopsy Play Set, Marina Anchors Bubble Fun
zoom_in

Mini Lalaloopsy Play Set, Marina Anchors Bubble Fun

DEN 367.52

Износ
check Во продавницата.

Ситноста на лалалопсија сега е на дланката на вашата рака. Играјте и истражувајте во светот на мини лалалопсија со оваа забавна претстава, каде што палците Лалалопсија можат да играат и да се посетуваат едни со други. Mini Lalaloopsy Play Set, Marina Anchors Bubble Fun : Age Range : 4 години и повеќе. Вклучува додатоци за поставување на игра. Кукла за лалалопсија.

Им се допаѓа и на купувачите..