• Ново
Елегантни удобни постелнини Полиестер Полиестер целосна пајсли морнарица сина пајсли
zoom_in

Елегантни удобни постелнини Полиестер Полиестер целосна пајсли морнарица сина пајсли

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Елегантен комфор со димензии со целосна големина - рамен лист 81 "x 96 ", поставен лист 54 "x 75 ", 2 стандардни перници 20 "x 30 " - одговара на душеците до длабочина до 16inch - 100% задоволство! Дебелина, мекост и топлина дише и посилна и потрајна од памук, со најсилно шиење за да се спречат солзи, целосно еластизиран вграден лист за душеци дебели до 16 инчи. Лесна грижа, отпорни на брчки : Елегантна колекција за постелнина за удобност е четкана за јасен изглед и меко чувство за месар. Тие нема да бидат ослабени или солзи дури и по години на употреба, одржување на мазна, отпорна на брчки што се подобрува само со време лесна за летото и доволно пријатно за зимата.

Им се допаѓа и на купувачите..