• Ново
Оригинални панталони со двојно колено душеци со двојно колено панталони со двојно џеб
zoom_in

Оригинални панталони со двојно колено душеци со двојно колено панталони со двојно џеб

DEN 479.52

Износ
check Во продавницата.

Направено од мешавина на полиестер и памук, двојните панталони со двојно колено „Дикис Бојс“ се идеални за секојдневна употреба. Овие панталони на коленото се карактеризираат со внатрешно прилагодување на половината, која нуди супериорна удобност, ткаенина отпорна на брчки и избледени, и колено со двојно слој за да се осигури дека овие панталони траат долго време. Нивниот стајлинг со 4 џеб со бонус мулти-употреба џеб и екстра широки јамки на ременот додаваат на факторот на удобност на пантолоните. Овие панталони одлична опција за стајлинг на училишна униформа! Натпревари се назад со маицата со кратки ракави на Дикис Бојс за комплетна облека за униформа во училиштата. Панталони со двојни колени на Дикис Момци : отпорни на брчки и избледени. Одобрена училишна униформа. Двослоен колено го минимизира абењето и солза. Внатрешен прилагодлив на половината. Стајлинг со 4 џеб со бонус мулти-употреба џеб. Дополнителни широки јамки за појас. Затворање на кука-и-бар со летање со патент. Традиционална дики без глупости ткаенина за издржливост и абење.

Им се допаѓа и на купувачите..