• Ново
Контрола на летање на летање на Мана Про-сила за коњи, КТ
zoom_in

Контрола на летање на летање на Мана Про-сила за коњи, КТ

DEN 3504.00

Износ
check Во продавницата.

Заштита на самото место за коњи е тука! Долготрајна заштита од уво до копита. Една шишенце продолжува да гризе и непријатност лета далеку 2 недели и крлежи до 3 недели. 3 брои. Заштита на уво до копита. 6 недела снабдување. 50% перметрин. Убива и одвраќа гризење + непријатни муви и комарци до 2 недели.

Им се допаѓа и на купувачите..