• Ново
Начин да се слави
zoom_in

Начин да се слави

DEN 186.88

Износ
check Во продавницата.

Додадете цртичка на шарена забава на вашата забава со нашиот разнобоен трепкачки број 3 сет за топење на торта и роденденски свеќи. Овој топер со торта број 3 доаѓа со 4 парафински восочни спирални роденденски свеќи - совршени за 3 -та или 30 -та роденденска забава или друга прослава за пресвртница. Поставете една од роденденските свеќи во држачот и пукајте го на врвот на вашата роденденска торта. Одликувајќи се со вклучен прекинувач за да може да се користи со часови или повторно да се користи за друга забава. Откријте повеќе начини да славите претворајќи една година постара и да ги купувате остатокот од нашите материјали за роденденска забава. Начин да славиме! 1 трепкање број 3 декорација на торта и 4 роденденски свеќи. Нумеричкиот торта за торта има прекинувач за вклучување и трае со часови. Совршено за 3 -та роденденска забава или друга пресвртница. Комбинирајте се со повеќе материјали за роденденска забава. Вклучува 4 свеќи за роденденски парафин восок (2,5 ") и 1 трепкање, држач за промена на свеќи број 1 (3"). Нумеричкиот торта за торта има прекинувач за вклучување и трае со часови. Совршено за 3 -та роденденска забава или друга пресвртница. Комбинирајте се со повеќе материјали за роденденска забава. Вклучува 4 роденденски свеќи (2,5 ") и 1 трепкање, држач за промена на свеќата број 1 (3").

Им се допаѓа и на купувачите..