• Ново
Атлетски работи маица за машка и голема машка мешавина од машка, до големина 5xl
zoom_in

Атлетски работи маица за машка и голема машка мешавина од машка, до големина 5xl

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Вашата следна сесија за тренингот само се чувствуваше удобно. Оваа атлетска работа Три-мешавина е направена во мека ткаенина со driworks за да се задржи удобно и суво кога работите надвор. Оценете повеќе од една маица и проширете ја облеката за атлетски перформанси! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи со големина M. Crewneck. Кратки ракави. Лента за вратот на само ткаенина. Рефлексивни заптивки на топлината на Driworks. 71% памук/25% рециклиран полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машка маица со екипаж од атлетски дела.

Им се допаѓа и на купувачите..