• Ново
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ОКЕНЕНСКИОТ ВОВЕД МОСТ Апстракт блокиран градски пејзаж модерна галерија за сликање, завиткано од платно, печатена wallидна уметност, 36, дизајн од Н
zoom_in

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ОКЕНЕНСКИОТ ВОВЕД МОСТ Апстракт блокиран градски пејзаж модерна галерија за сликање, завиткано од платно, печатена

DEN 911.84

Износ
check Во продавницата.

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 48 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : градење; Мост; Сликарство; Мост за суспензија; Архитектура; Урбан; Метропола; Град; Град ;. Дизајн од Нан.

Им се допаѓа и на купувачите..