• Ново
Алдо Двоен Диа. Завеса шипка 48-84 - црна
zoom_in

Алдо Двоен Диа. Завеса шипка 48-84 - црна

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Central Design Products е задоволен да го воведе нашиот прилагодлив дизајнерски изглед со дијаметар со дијаметар од 13/16 дијаметар, направена со висококвалитетен челичен пол. Оваа шипка за завеси ќе додаде елегантна изјава во секоја просторија. Појавување на единечна прачка е достапна и се продава одделно. Вклучува две шипки за телескопски шипки со дијаметар од 13/16 инчи, 2-филијали, капачиња од 2 крај на задната шипка, држачи за двојно монтирање и хардвер за монтирање. Проекција на предната прачка : 6.375 "Проекција на задната прачка : 3,75". Конечно мерење : 2-1/4 "W x 2-1/8" H x 2-1/8 "D. Секоја шипка се протега од 48-84". Финале на челична шипка и смола. Вклучени упатства за инсталација.

Им се допаѓа и на купувачите..