• Ново
Tuphell Industries Поларна мечка празничен џемпер Аргиле Божиќни подароци, 20, дизајн од Аролин Вајдерхолд
zoom_in

Tuphell Industries Поларна мечка празничен џемпер Аргиле Божиќни подароци, 20, дизајн од Аролин Вајдерхолд

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови - gradfamed giclee текстурирани wallидни парчиња. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со учење и поставување нови уметнички дела против вашите wallsидови. Едноставно одморете ги уметничките дела против рамна површина за креативна и чиста презентација. Совршено за празно полици или мантили, не е потребна инсталација или чистење . Нашите отпечатоци од GICL√ © E внимателно се монтираат на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Аролин Вајдерхолд.

Им се допаѓа и на купувачите..