• Ново
Trends International WWE Superstars Wallиден постер 22.375 34
zoom_in

Trends International WWE Superstars Wallиден постер 22.375 34

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Само кога мислевте дека вашиот омилен постер веќе не е достапен, Trends International го отвори својот свод за да ги врати некои омилени. Печатено на хартија од 100 lb, овие специјални постери се ретки скапоцени камења. Направено по нарачка 22.375 "x 34" wallиден постер. Висок квалитет - Кристално чиста слика.

Им се допаѓа и на купувачите..