• Ново
Тенок маж со долги ракави на мажот Вранглер
zoom_in

Тенок маж со долги ракави на мажот Вранглер

DEN 287.68

Износ
check Во продавницата.

Wrangler mens долга ракав ткаена кошула со флексибилна ткаенина Оваа ткаени кошула со долги ракави на Wrangler брзо ќе стане главен дел од вашата гардероба. Одликувајќи се со детали како јарем на рамената и западните џебови со копчиња со копчиња. Направено од измешана ткаенина што се протега за да обезбеди максимална удобност, каде и да ве однесе денот. Вршена кошула со долг ракав за мажи. Јарем на рамената. 2 Западни џебови со копче со копче. Флекс ткаенина. Тенок вклоп. Стил # JLP4 YWR.

Им се допаѓа и на купувачите..