• Ново
Кубанска плочка морнарица сина геометриска печатење декоративен полиестер фрлаат перница со ленена текстура
zoom_in

Кубанска плочка морнарица сина геометриска печатење декоративен полиестер фрлаат перница со ленена текстура

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Облечете го вашиот домашен декор со E од страна на En Intriguing кубански пламен кубански плочки 2 морнарици сини геометриски декоративни перници за фрлање. Овие живописни дизајни ќе го прифатат вашиот дом во карактеристична тропска атмосфера што сигурно ќе ја обожавате! Овие перници се совршени за секоја спална соба, дневна соба, дневна соба или кој било мебел на кој му е потребен допир на стилска удобност! 20 x 20 инчи кубанска плочка 2 морнарица сина геометриска печатење декоративен полиестер фрлаат перница со постелнина текстура.

Им се допаѓа и на купувачите..