• Ново
Традиционална област за килим, граничен јаглен, светло сива боја на отворено, лесен за чистење
zoom_in

Традиционална област за килим, граничен јаглен, светло сива боја на отворено, лесен за чистење

DEN 1277.60

Износ
check Во продавницата.

Традиционално ориенталните мотиви се ажурираат за да додадат луксузен допир на овој килим на отворено. Цветната шема и значителната граница се усогласуваат со суптилната боја на позадината за да го омекнат секој декор. Совршено за затворено кал, влез, ходник, семејна соба, детска соба, подрум или каде било каде барате трајно и привлечно решение. Машината направена, моќност се наира од 100% полипропилен за да остане свеж на отворено на внатрешен двор, тремот, сончева соба, портокал, павилјон или палуба. Исчистете со благ детергент и црево со вода. Не бели. Традиционална површина килим (5'3 '' круг) Граничен јаглен, светло сив затворен простор на отворено, лесен за чистење. Добро одговара за влез, фоаје, влез, влезна врата. Вакуум или тресете за да ги отстраните остатоците. Место чисто или чисто надвор со вода; Спреј со градинарско црево за плакнење. Оставете темелно да се исуши. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. Рамна ткаена поддршка за да се зголеми целокупната издржливост и отпорност на елементите. Прекрасен традиционален стил со примарна сенка на јаглен и светло сиви акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на рамно ткаење за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Им се допаѓа и на купувачите..