• Ново
14к бело злато женско 24 Тесен ѓердан од кабелски ланец
zoom_in

14к бело злато женско 24 Тесен ѓердан од кабелски ланец

DEN 12287.84

Износ
check Во продавницата.

14К бело злато женско 24 "1,50мм ѓердан со тесен кабелски ланец со 040 мерач и јастог заклучен квадрат за квалитет. Прецизен симетричен дизајн, ќе се чувствувате како да се прашувате зошто ова не беше дел од вашата колекција порано. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има проблем со вашата ставка, можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен Процесот е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано е да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Доставен со вас во умот за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршено за давање подароци. 14 Злато Карат (14К). Возрасни/ тинејџерски жени. Бело злато.

Им се допаѓа и на купувачите..