• Ново
Drymate Surface Solutions Deluxe кујна сув душек, 14 20
zoom_in

Drymate Surface Solutions Deluxe кујна сув душек, 14 20

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Чувајте ја вашата кујна да изгледа симпатична и чиста со растворите на Drymate Surface Deluxe кујна сув душек. Овој разноврсен мат седи на кој било бројач или маса во вашата кујна и ви обезбедува сува површина за садови, прибор за готвење и многу повеќе. Направено со ултра-апсорбинтен материјал, сувиот душек ќе се исуши побрзо од традиционалните крпи и миста. Користете го сувиот душек како основа под свежо измиени садови или како област за стакло кога подготвува храна. Вие ќе ја сакате разноврсноста на Мат, и забавниот поп на боја што ја додава во вашата кујна! Кујна сув душек.

Им се допаѓа и на купувачите..