• Ново
Мермер десерт од oyојва Халва, Оз
zoom_in

Мермер десерт од oyојва Халва, Оз

DEN 87.68

Износ
check Во продавницата.

Десерт од oyојва Халва, 16 мл, е бујна и хранлива конфекција од сусам што може да се јаде во време на ужинка или како третман по оброк. Овој мермер десерт од Халва се нуди во удобен пакет од 6 лименки. Негување сусам Халва е кошер и вакуум спакуван за да го задржи свежо. Мермер десерт од oyојва Халва : Негување на конфекција од сусам. Вакуум спакуван. Кошер. Содржи 6 лименки од 16 оз.

Им се допаѓа и на купувачите..