• Ново
Шампон со oster Flea & Tick со овесна каша за кучиња и мачки, Оз
zoom_in

Шампон со oster Flea & Tick со овесна каша за кучиња и мачки, Оз

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Шампон со oster Flea & Tick со овесна каша за кучиња и мачки, 18 мл. Линијата Oster Oatmeal Naturals е гордо направена од природни, p H балансирани, биоразградливи состојки кои се 100% ослободени од алкохол, бои и парабени. Секоја формулација вклучува природна овесна каша за смирување и заштита. Повисоко ниво на сурфактанти помага да се подигне повеќе нечистотија и да се обезбеди подолг мирис од другите водечки шампони за миленичиња. Oster oatmeal Naturals свежо миризливо флај и шампон за крлежи убива болви и крлежи во текот на сите фази на животниот циклус со активна состојка која потекнува од цвеќето хризантем. Плус, вклучува 100% природен екстракт од овесна каша за да се смири, навлажнува и заштитува кожата. Oster oatmeal Naturals свежо миризба на ветрето и шампон за крлежи : p H балансирана. Без вештачки бои. Без бои. Нема парабени. Без алкохол. Нема фосфати. Нема пталати.

Им се допаѓа и на купувачите..