• Ново
Атлетски работи машки шорцеви
zoom_in

Атлетски работи машки шорцеви

DEN 479.84

Износ
check Во продавницата.

Без разлика дали трчате кругови или трчате со грешки, три-мешавините на атлетските работи, ве одржуваат удобни во движење со пространа ткаенина за вклопување и дишење. Материјал : 70% полиестер/26% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување, седи на половината, пространа се вклопува низ седиштата и бутовите. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Три-мешавина ткаенина. Три-мешани шорцеви за мажи од атлетски дела.

Им се допаѓа и на купувачите..