• Ново
Мало starвезда органско девојче ромпер, 2 п.п.
zoom_in

Мало starвезда органско девојче ромпер, 2 п.п.

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Чиста органска : еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежно за кожата на бебето. Направено со 100% сертифициран памук. Етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери. Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван и преработен без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект овластен ОЕКО-Текс. Пријателски за бебиња : Проширување на деколте или предвремена предна плоча за лесно вклучување и исклучување, прицврстувачи на никел на армирани панели за брзи и лесни промени во пелена, помалку намалување, етикета без обележја нема да ја иритира нежната кожа на вашето бебе. Функционално : Удобно и лесни за носење ромери се совршени за време на игра. Можете да изберете да го носите сам или слоевит со каросерии и панталони во поладно време. Чиста органска : еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежно за кожата на бебето. Направено со 100% сертифициран памук на GOTS . етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери . Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван и обработен без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект овластен ОЕКО-Текс . Пријателски за бебиња : Проширување на деколте или предвремена предна плоча за лесно вклучување и исклучување, никел -Бофни прилепувања на армирани панели за брзи и лесни промени во пелена, помалку намалување, етикетата без обележја нема да ја иритира нежната кожа на вашето бебе . Функционална : Удобна и лесна за носење ромпери се совршени за време на игра. Можете да изберете да го носите сам или слоевит со каросерии и панталони во поладно време.

Им се допаѓа и на купувачите..