• Ново
Детето на моето дете на Картер, девојче девојче со долги ракави, сет, постави, поставени се поставени тела на ракави, девојче девојче
zoom_in

Детето на моето дете на Картер, девојче девојче со долги ракави, сет, постави, поставени се поставени тела на ракави, девојче

DEN 169.28

Износ
check Во продавницата.

Овој дво-парчен сет од моето дете на Картер е совршена облека за секое девојче. Дозволете ни да ја завршиме работата за вас и да одговараме на совршениот забавен врв со панталони за влечење со лесно менување за едноставно координација. Тие се слатки колку што можат и совршени за тоа колку малечките играат! 2-ПЦ. Сет за девојчиња вклучува : еден долг ракав со долги ракави и една панталона за влечење. Облека за лесна промена. Достапно во симпатични отпечатоци и забавни бои. Прави одличен подарок за туширање за бебиња. Достапно за бебиња на возраст од новороденче-24м . измешајте и се совпаѓаат со мое дете и панталони. 100% памук. Машина за перење. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..