• Ново
Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Putled Shorts Shorts
zoom_in

Terra & Sky Women's Plus Size Sigure Putled Shorts Shorts

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Изработени во ведра постелнина и мешавина од памук, овие влечени шорцеви од Terra 5 "Inseam. Затворање : повлекување со еластична половината на влечење. Џебови : 2 предни џебови држат најважни. Карактеристики : залепено плетирање; широка лента за половината;. Плетирани ленени мешавини од шорцеви од Terra & Sky.

Им се допаѓа и на купувачите..