• Ново
Класика на Викторија Павилион Кинг Комфорт поставен во Корал
zoom_in

Класика на Викторија Павилион Кинг Комфорт поставен во Корал

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Додадете малку боја во вашата спална соба со овој зачудувачки сет на утешител од 8 парчиња. Овој луксузен стил има прекрасен принт кој ќе комплиментира каков било вид декор. Карактеристики : Заврши : Coral100% Polyestermachine Washi Mported Specifications : Тежина на производот : 14 lbs1 удобност : 104 "x 90 " 2 Шамс : 20 "x 36 " 2 Евро -шами : 26 "x 26 " 1 креветчекир : 78 " x 80 "2 Декоративни перници : 12 " x 18 "и 18 " x 18 "Викторија класици Павилион 8 парчиња крал утешител поставен во корали.

Им се допаѓа и на купувачите..