• Ново
Primal Silver Sterling Silver Rhodium-обложен со Diamond Star Ash Holder Heart Heart Shopt со ланец на кабел за форзантина
zoom_in

Primal Silver Sterling Silver Rhodium-обложен со Diamond Star Ash Holder Heart Heart Shopt со ланец на кабел за форзантина

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Дизајнирано од родиум позлатено сребро, овој ѓердан за заклучување на срцето на пепел, сигурно ќе ви помогне да го лекувате скршеното срце за време на тага и загуба. Овој шкаф има прекрасен дизајн на starвезди на срце со пенлив дијамантски акцент и доаѓа со 18-инчен ланец на кабел за кабел за затворање на прстенот. Грејд со треперлива сатен и полиран финиш Оваа шкафче вклучува држач за пепел што се вклопува во просторот за фотографија од вашата сакана. Шаин Клип : Пролетниот рингметал : Стерлинг сребрена боја : White Locket со димензии на кауција : 30,25mm x 23.8mmchain Димензии : 18-инчни x 1.3mmholds 1-16.75x16mm Heart Photo2 Phiese Sopens Diamond Детали : Тркалезна категорија : 0,01 CTTWQUANTITY : PRONGINGUR CHET PHOTESOPENSDIAMOND Детали : Тркалезна светлина : Пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци.

Им се допаѓа и на купувачите..