• Ново
Илузии на женски облик на Ли Рајдерс, залепен пред слабиот Jeanан
zoom_in

Илузии на женски облик на Ли Рајдерс, залепен пред слабиот Jeanан

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Илузиите на обликот на жените на Ли Ридерс го задеваат предниот Скини Jeanан користи стратешко засенчување и контурирано засенчување за да ја издолже ногата. Заоблените џебови и кревачот ја креваат задната страна. Дизајнот на илузии во форма има засенчување на анатомијата, линии до ласкави и врвен тексас на истегнување што ја задржува својата форма. Ли возачи. Мидриз. Тенок вклоп. Слаби нозе има предни споеви. Иконски џебови за грб со шиење на кривата. Технологија за дизајн на илузии во форма.

Им се допаѓа и на купувачите..