• Ново
Laguna neven plush Solid Shag Area reg, Maroon, 2'3 4 '
zoom_in

Laguna neven plush Solid Shag Area reg, Maroon, 2'3 4 '

DEN 2207.04

Износ
check Во продавницата.

Колекцијата на килим Лагуна Шаг. Обични чамци на Западниот брег. Останато возбудливоста што е Калифорнија-кул, оживува во западните брегови, обични бушави од колекцијата Лагуна. Секој е мек под нозете и жив со паметен избор на смирувачки бои на Западниот брег. Издржлива, лесна грижа и прекрасна модна изјава на Соко за вашиот прекрасен украс за дома. Елегантно дизајниран, секој килим обезбедува удобност и луксуз за да го надополни вашиот стил. Трајно изградба, овие килими за бука се совршен додаток во вашиот дом за шик надградба. Боја : канеон. Големина : 2'3 "x 4 '. Енергијата се раздели во мисирка. Висина на купот : 2 во . Без поддршка, рампа за килим (продадено одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. 100% полипропилен. Стилски додаток за секоја просторија. Додатоци. Додатоци Во фотографиите во живот не се вклучени. Вакуум редовно (по можност еден без барови со тепачки) и самото место за чистење; за тешко-да се отстранат дамките, се препорачува професионално чистење на килими; ротирајќи ги килимите на секои 3-6 месеци ќе се заштитат од нерамномерно носење од сообраќај на нозете и Тежина на мебел. Користете заштитници на килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнини купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика да избледат боите во вашата област килим со текот на времето; ставете ја тепихот на вашата област од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За инстант украсување Преуредување, оваа област килим е еден од најлесните и најмодерните начини за освежување на просторијата со карактер и стил . Ве молиме имајте во предвид : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно точни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои килими Боите може да варираат малку. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена варијација. Моделите може да варираат малку според избраната форма и големина . Пакувањето и испораката на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; Овие површински бранови не се несовршености или штети и постепено ќе се повлекуваат; Задното тркалање или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на набори во килимот во вашата област; Оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се изедначат. Достапно во повеќе големини. За употреба на тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за задржување помеѓу заштитата.

Им се допаѓа и на купувачите..