• Ново
Креативен ко-оп-крем Нов Зеланд Пуф со сини и зелени акценти
zoom_in

Креативен ко-оп-крем Нов Зеланд Пуф со сини и зелени акценти

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Овој разноврсен Pouf е совршено парче за секоја просторија. Вратете се, опуштете се и оставете ги вашите грижи да се стопат со овој прекрасно текстуриран пуф. Големината обезбедува доволно простор за употреба како дополнително седиште или само дополнително место за да ги доживеете нозете. Волна, памук и најлон конструкција. Може да се користи како дополнително седиште или подножје. Само чисто место.

Им се допаѓа и на купувачите..