• Ново
Нулум Сарита потресен персиски тркач килим, 2 '6 10', сива
zoom_in

Нулум Сарита потресен персиски тркач килим, 2 '6 10', сива

DEN 554.40

Износ
check Во продавницата.

Подигнете го просторот со убаво потресениот, антички изглед на овој килим во форма на медалјон. Меката и свилена текстура додава моментален допир на луксуз каде и да ги поставите. Nuloom потресена персиска сарита област рагмахинска медада во Турккематеријал : 100% полипропилин -враќање : лизгање на јута : затворен.

Им се допаѓа и на купувачите..