• Ново
19 Осветлена новогодишна елка со сребрена tinselвезда прозорец или декорација на wallидна силуета
zoom_in

19 Осветлена новогодишна елка со сребрена tinselвезда прозорец или декорација на wallидна силуета

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики на производот : Боја : Зелени светилки / Зелена жица Број на светилки : 35 Големина на сијалицата : Mini 28 "Едностран дизајн на кабелот за олово Дополнителни карактеристики на производот : UL наведен за употреба во затворен или на отворено ако една сијалица изгори, остатокот ќе остане осветлен Доаѓа со сијалици за замена и резервни осигурувачи содржат 1 приклучок со крајниот конектор кој ви овозможува да ставите повеќе осветлени предмети заедно (да не надминуваме 210 вати) Чашата за вшмукување не е вклучена, доаѓа подготвено за зачувување со мерач на жица за кука : 22 120 волти 60 Херц .12 засилувачи 14,4 вати Димензии : 19 "H x 14,5 " W x 1 "D Материјал (и) : Метал/пластика/лимки/жица/стаклени светилки 19" Осветлена силуета за елки на новогодишни елки. Зелени светла/зелен мозок. За внатрешна или надворешна употреба. 1 приклучок со крајниот конектор.

Им се допаѓа и на купувачите..