• Ново
Чудо девојки со долг ракав Раглан Хачи Худи, големини 4- & Плус
zoom_in

Чудо девојки со долг ракав Раглан Хачи Худи, големини 4- & Плус

DEN 383.20

Износ
check Во продавницата.

Симпатичните детали Земајте ја пријатната качулка од Wonder Nation до изрез на кој има контраст, ракави на Раглан и половината за вратоврска. Комплетен со прицврстен аспиратор за дополнително покритие! Материјал : 73% Рејон/23% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : Стајлинг на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст ракави, лак на половината. Докажано дете тешко : направено во мека ткаенина за целодневна удобност. Hacci Raglan Hoodie Girls од Wonder Nation.

Им се допаѓа и на купувачите..