• Ново
Пит -шефски зачини и трие, пакет со примерок од Оз Шакер, од 6
zoom_in

Пит -шефски зачини и трие, пакет со примерок од Оз Шакер, од 6

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Уживајте во сите наши омилени шефови во оваа сорта зачини за скара и тријте 6 пакувања. Ние ги зедовме примероците од најдобрите продавачи за нашите клиенти и го комбиниравме она што го сакате во еден ароматичен пакет. Искористете ја оваа одлична идеја за подароци за BBQer во вашиот живот. Овој пакет со примероци од пит -шеф вклучува индивидуални 5oz шејкери од стек од стек од стек, хикори сланина, мандарински хабанеро, чипота од малина, слатка топлина и скара и путер од јаболка од Тенеси. Зајакнете го вашиот арсенал со вкус со зачини и трибиња од пит -шеф, пакет со примерок од 5 мл, пакет од 6. зачини и трибиња на пит -шеф, пакет со примерок од 5 мл, пакет од 6 : 5 мл шејкери. Извори од премиум состојки. 6 одлични вкусови. Без масти. Без глутен. Без msg. Содржи : Крип Хаус Стек Брик, Хикори сланина, мандарински хабанеро, малина чипота, слатка топлина и скара и путер од јаболко од Тенеси.

Им се допаѓа и на купувачите..