• Ново
Garanimals Baby Baby Baby Boys Graphic Bodysuit, големини 0M-24M
zoom_in

Garanimals Baby Baby Baby Boys Graphic Bodysuit, големини 0M-24M

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Симпатична, удобна и тотално кул. Основниот слој на бебето е поставен со овој графички каросерија од Гаранималс. Лесните промени во облеката и пелените се тука со предвремени копчиња на рамото и на дното - совршени за родители и бебе! Измешајте и совпаѓајте се со неговите други омилени на Garanimals за целосен и симпатичен изглед! Исклучиво на. Материјал : Бело : 100% памук; Други бои : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : Екипаж со копчиња за прицврстување на рамото за лесни промени во облеката. Затворање : Копчиња за прицврстување на дното за промени во пелена. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Боди на кратки ракави на момчињата од Гаранималс.

Им се допаѓа и на купувачите..